Lista ogłoszeń Dodaj ogłoszenie
Właściciel
Jak napisać idealne ogłoszenie wynajmu nieruchomości?
Dodane: 28 maja 2021 - CEO, Jaroslaw Stankiewicz
https://nanou.pl

Szybki wynajem nieruchomości jest łatwiejszy, jeśli możesz stworzyć ogłoszenie wyróżniające się na tle innych. Napisanie dobrego ogłoszenia jest łatwe, jeśli weźmiesz pod uwagę następujące wskazówki:

1. Atrakcyjny tytuł

2. Zgrabna pisownia i wyraźne pismo, bez wielkich liter!

3. Podkreśl zalety i dodatki nieruchomości

4. Zachęć zainteresowaną stronę do kontaktu

5. Dodaj dobre jakościowo zdjęcia

6. Dodaj cenę, aby uniknąć utraty okazji na wynajem

Stwórz atrakcyjny tytuł, który opisuje główne cechy nieruchomości

Pierwszą rzeczą jest napisanie atrakcyjnego nagłówka, który jasno i zwięźle opisuje główne cechy nieruchomości.

Musisz pomyśleć o czymś, co przyciąga uwagę i zachęca do lektury, zawsze unikając wyrażeń takich jak „okazja”, „wyjątkowa oferta” lub „ekskluzywny”, ponieważ są to terminy, które zwykle budzą nieufność.

Zadbaj o pisownię i ortografię

Pisząc ogłoszenie musisz zadbać o pisownię i ortografię. Przed publikacją ważne jest, aby sprawdzić, czy nie ma żadnego błędu i czy coś ważnego nie zostało pominięte. Ponadto należy unikać pisania tekstu dużymi literami, ponieważ podczas czytania jest on agresywny i irytujący.

Podkreśl zalety wynajmu nieruchomości

Uzyskanie ogłoszenia zachęcającgo do wynajmu oznacza podkreślenie zalet nieruchomości. Chodzi o przedstawienie najlepszego obrazu poprzez wierny opis, który wyjaśnia główne cechy mieszkania bądź domu, bez kłamania lub ogłaszania nieprawdziwych rzeczy.

Wystarczy jasno określić podstawowe aspekty, takie jak metry kwadratowe, liczbę pokoi, łazienki, okolicę, a przede wszystkim podkreślić te dodatki, które wyróżniają się na tle innych nieruchomości, tak aby wzbudzić zainteresowanie najemcy.

Zachęcaj ludzi do dzwonienia lub kontaktowania się z osobą odpowiedzialną za wynajem nieruchomości

Ważne jest, aby tekst podkreślał aspekty nieruchomości i sąsiedztwa, takie jak spokój, bezpieczeństwo, życie rodzinne, jeśli jest to idealne rozwiązanie dla par lub rodzin.

Ponadto kończąc ogłoszenie należy się odwołać oświadczeniem, które zachęca do zadzwonienia lub wysłania e-maila poprzez kontakt z agencją lub właścicielem.

Pokaż wysokiej jakości zdjęcia nieruchomości, którą chcesz wynająć

Szybki wynajem nieruchomości wiąże się z wyświetlaniem w reklamie przyjemnych i dobrej jakości zdjęć. Należy unikać bałaganu, ludzi czy zwierząt pojawiających się na zdjęciach czy typowych odbić w szkle i lustrach.

Niektóre jasne zdjęcia z uporządkowanymi przestrzeniami, które oddychają spokojem, zwielokrotnią możliwości wynajmu, a to znaczy, że obraz jest wart tysiąca słów.

Dodaj cenę

Cena w ogloszeniu powinna być zawsze uwzględniona. Jej brak może oznaczać utratę potencjalnych najemców. Dlatego, że nie będą tracić czasu na dzwonienie z zapytaniem o kwotę najmu, albo będą uważać, że cena jest za wysoka. Ponadto cena musi być odpowiednia dla danej nieruchomości. Zbyt wysokie ceny również mogą stanowić problem.

Dołącz dane kontaktowe agencji lub właściciela

Upewnij się, że wszystkie dane kontaktowe zostały dodane i poprawnie wprowadzone. Jeśli możesz odbierać telefony tylko w określonych godzinach lub wolisz kontaktować się przez e-mail, należy to zamieścić w ogłoszeniu.

Dowiedz się więcej
Zobacz pozostałe wpisy
Właściciel
Pandemia zmieniła rynek najmu. Wynajem mieszkania na kilka nocy cieszy się zdecydowanie mniejszą popularnością. Widoczny jest za to inny trend. Coraz więcej ludzi decyduje się na pracę zdalną i mieszkanie poza dotychczasowym miejscem zameldowania przez co najmniej kilka miesięcy. Pandemia COVID-19 zdecydowanie zmieniła rynek pracy. W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa swoim pracownikom, ale zarazem koniecznością […]
Właściciel
Szybki wynajem nieruchomości jest łatwiejszy, jeśli możesz stworzyć ogłoszenie wyróżniające się na tle innych. Napisanie dobrego ogłoszenia jest łatwe, jeśli weźmiesz pod uwagę następujące wskazówki: 1. Atrakcyjny tytuł 2. Zgrabna pisownia i wyraźne pismo, bez wielkich liter! 3. Podkreśl zalety i dodatki nieruchomości 4. Zachęć zainteresowaną stronę do kontaktu 5. Dodaj dobre jakościowo zdjęcia 6. […]
Właściciel
Czy zauważyłeś kiedyś, że wszystkie portale nieruchomości zaczynają wyglądać tak samo? Wyszukaj według kodu pocztowego, filtruj według ceny, wybierz liczbę pokoi…